ثبت جهانی نام و علامت تجاری

سالانه دهها شرکت اعم از ایرانی‌ یا غیر ایرانی‌ به دلیل محبوبیت برند یا سود جوئی عده‌ای مالکیّت معنوی برند خود را در بازارهای بالقوه از دست میدهند که میتواند زیانهای جبران ناپذیری به محبوبیت برند در کشورهای مورد نظر نیز در پی‌ داشته باشد. جهت بررسی رایگان در خصوص وضعیت برند شما و عدم سؤاستفاده در حوزه جهانی‌ با مشاورین ما تماس حاصل فرمائید.

 

 

شرکت امین کیان به طور مشخص در سه‌ حوزه اصلی‌ آمریکا، کانادا و اتحادیه اروپا می‌‌تواند در خصوص ثبت نام و علامت تجاری شما به شما کمک کند (در خصوص ثبت در کشورهای خارج از این سه‌ حوزه با ما مکاتبه کنید). فرایند ثبت از همان ابتدا به نام شرکت شما بوده و تمامی‌ مراحل پیشرفت کار در سایت رسمی‌ سازمان ثبت و مالکیت‌های معنوی حوزه مقصد قابل رهگیری می‌باشد. هزینه‌های ثبت به طور دقیق پس از بررسی‌های اولیه نام شما، طبقات مورد نظر، وضعیت ثبت داخلی‌ محاسبه و اعلام خواهد شد. پرداخت هزینه‌ها طی‌ سه‌ مرحله (ابتدای کار، پس از قطعیت مالکیّت، تحویل مدرک نهائی) همزمان با پیشبرد کار صورت خواهد گرفت.نکته قابل توجه اینکه اولین و مهمترین مرحله از انجام ثبت نام و علامت تجاری در سطح بین‌المللی جستجوی نام تجاری شما در پایگاهای اطلاعاتی‌ در حوزه مورد نظر می‌باشد. به طور مثل در کشوری مانند آمریکا به دلیل تنوع فرهنگی‌ و نتیجتاً ورود کالاهای متنوع از کشورهای مختلف امکان همپوشانی کامل اسمی‌ (یا حتی بخشی از آن) با برند شما وجود دارد که این خود میتواند فرایند ثبت نام شما را دچار مشکل نماید.

 

در صورت تمایل به احراز اطمینان از عدم تداخل نام شما با نامهای ثبت شده دیگر شرکتها، یا بررسی عدم سؤاستفاده از برند شما در مقیاس جهانی‌ شرکت امین کیان این مرحله از فرایند را به صورت رایگان برای شما انجام خواهد داد. لطفا در این خصوص با همکاران ایران ما تماس حاصل فرمائید. 

 

 

مراحل انجام کار عموما به شرح زیر خواهد بود:
 

  • ارسال مدارک لازم (مدارک ثبت نام تجاری در ایران، آگاهی‌ روزنامه رسمی‌ ، نمونه دیجیتالی نام و علامت تجاری، کپی‌ مدارک ثبت شرکت
  • انجام مراحل اولیه درخواست ثبت جهت جستجوی نام متقاضی در طبقه مورد نظر پایگاه اطلاعاتی‌ سازمان نام و علامت تجاری در کشور یا حوزه مورد نظر
  • احراز اطمینان از عدم تداخل نام و انتشار آگهی در روزنامه رسمی‌ دولت فدرال
  • ثبت اولیه نام به نام شرکت متقاضی پس از گذشت ۶ ماه (قطعیت مالکیّت)
  • درخواست ورود حد اقل یک پارتی نمونه جنس و توزیع در بازارمورد نظر (حجم پارتی صادراتی اهمیت چندانی ندارد، در این زمینه به شما کمک خواهیم کرد)
  • درخواست مدرک نهائی به پیوست مدارک مربوط به پارتی صادراتی (ترخیص گمرک و همچنین اف‌‌ دی ای) و صدور مدرک از جانب سازمانهای متولی مربوط با اعتبار ۱۰ سال که متعاقباً قابل تمدید خواهد بود
     

 

سالانه دهها شرکت اعم از ایرانی‌ یا غیر ایرانی‌ به دلیل محبوبیت برند یا سود جوئی عده‌ای مالکیّت معنوی برند خود را در بازارهای بالقوه از دست میدهند که میتواند زیانهای جبران ناپذیری به محبوبیت برند در کشورهای مورد نظر نیز در پی‌ داشته باشد. در صورت نیاز به خدمات ما جهت ثبت نام علامت تجاری در خارج از کشور و بررسی وضعیت برند شما در حوزه مقصد با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

 

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
۰۹۱۲۹۱۵۵۵۸۶

راه‌های ارتباطی

آماده دریافت سوالات شما هستیم

Contact form submitted!
We will be in touch soon.

محل ما بر روی نقشه

تهران خیابان ظفر شرقی، بلوار مینای شرقی، پلاک ۴۸ Iran: +98 912 9155586 USA: +1 949 4367065 info