بازاریابی در آمریکا و کانادا

بدون شک بازار آمریکا یکی‌ از جذاب‌ترین بازارهای مواد غذایی جهان از لحاظ قدرت خرید مشتریان و حجم و تنوع بازار می‌باشد. جمعیت میلیونی ایرانیان مقیم آمریکا (به خصوص کالیفرنیا) نیز از این قاعده مستثنی نیستند و همواره به دنبال محصولات برتر غذایی که خوشایند ذائقه و سلیقه ایرانی‌ هستند بوده اند.

 

در حل حاضر ضعف‌های اصلی‌ شرکت‌های تولیدی مواد غذایی ایرانی‌ جهت صادرات نداشتن اطلاعات و مجوز‌های لازم، اطلاعات از نحوه پیدا کردن شریک تجاری و اعتماد سازی دوجانبه می‌باشد. شرط اول داشتن مجوز‌های لازم از سازمان دارو و غذای آمریکا به عنوان تنها نظر کیفی محصولات وارداتی‌ می‌باشد. این مجوز‌ها شامل ثبت شرکت و همچنین مجوز تایید فرایند تولید محصول جهت محصولات کنسروی و دیگر محصولاتی که در آن‌ها فرایند پخت و استریل کردن وجود دارد می‌باشد. انجام فرایند ثبت شرکت و محصول میتواند مقدمه ساز مذاکرات بازرگانی جدی تر با مشتریان بالقوه باشد.

 

اگر شما چند مشتری بالقوه جهت صادرات به آمریکا دارید، بررسی پیشینه شرکتها، مستندات ثبت شده واردات و امکانات توزیع ایشان شروع خوبی‌ برای ارزیابی می‌باشد. در صورتی‌ که مشتریان شما درخواست پخش انحصاری محصول را دارند، یک قرار داد کوتاه مدت، مثلا ۶ ماه تا یکسال، روش معقولی‌ برای ارزیابی و اعتماد سازی طرفین می‌باشد.

 

 

بهترین ابزار برای نفوذ به بازار آمریکا درک اهمیت کیفیت محصول و بسته بندی می‌باشد. اگر شما جهت خرید مربا به سوپرمارکت تشریف ببرید، حداقل ۲۰-۳۰ گزینه‌ مختلف در دسترس شما خواهد بود. به عنوان شرکت تازه وارد محصول شما از لحاظ کیفی شما میبایستی در میان ۵ محصول برتر باشید تا بتوانید جای خود را در قفسه فروشگاه‌ها باز کنید. 


 ضمن تشکر از توجه شما مطالب این صفحه در حال بروز رسانی می باشد

 

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
۰۹۱۲۹۱۵۵۵۸۶

راه‌های ارتباطی

آماده دریافت سوالات شما هستیم

Contact form submitted!
We will be in touch soon.

محل ما بر روی نقشه

تهران خیابان ظفر شرقی، بلوار مینای شرقی، پلاک ۴۸ Iran: +98 912 9155586 USA: +1 949 4367065 info